Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    addikt

    LOGOUT blog

    Most, hogy berúgták a WiFi 6-tal az ONT csere ajtaját... Vélhetően megnő a szerelők leterheltsége... Szóval az jutott eszembe, hogy régen volt a Telekomnak a szereld magad koncepciója. Igen, az ADSL-nél volt, és a rézdrótot magadra is tekerheted szemben az üvegszállal, bár azért annak is van flexibilitása...szóval vajon ott ahol eleve olyan ONT van kihelyezve, amin van RF, vagy ha nincs, TV előfizetés sincs, nem fognak vajon bevezetni egy ilyen igénylés utáni futárral küldik az ONT-ot modellt? Mert sokat lehetne vele spórolni, és gyorsítani is lehetne a folyamatot egyszerre. Esetleg megrendeléskor jelezhetné az illető, hogy igényli e a beszerelést, vagy képes egyikből kihúzni az üvegszálat a másikba meg bedugni? Speciel én jobban örülnék, ha én rakhatnám össze, nekem kényelmesebb lenne :D Visszaküldeni meg ugyanúgy, mint a Telekomnál, csomagba, és postán fel...

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Új hozzászólás Aktív témák