Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kwisatzh

    senior tag

    válasz M_AND_Ms #8649 üzenetére

    Mondom sokaccor:

    Ennnyi pénzért én örülök, hogy egyáltalán van ügyfélszolgálatuk.... :DD

    Mindenféle átutalósdik meg nem érintenek, így is úgyis hetente fel kell adnom pár sárga csekket, megy velük havonta a digi két csekkje is meg a többi is... :U

    ( Igen nekem is volt átutalási számlám, mert az "kényelmes" :W (muhahaha), tucatnyi csoportos beszedési megbízással. Aztán amikor hónapról hónapra vagy ez vagy az nem ment el, pedig fedezet volt a számlán, és a bank a szolgáltatóra, a szolgáltató meg a bankra mutogatott, és tenger időm ment el hiába, na akkor befejeztem az önszopatást, és megszüntettem. Ha egyszer mint írtam volt objektív okokból mindenképpen kell postára mennem, akkor tökmindegy, hogy x vagy y számú sárgát nyomok fel.)

    [ Szerkesztve ]

    [moderálva]

  • hb000

    aktív tag

    válasz M_AND_Ms #8649 üzenetére

    A honlapjukon lehet elektronikus számlát kérni és azt bankkártyával is lehet fizetni. Az legalább saját kontroll alatt van, visszamenőleg minden adat megvan hozzá és a számlapapírokkal sem kell vacakolni. Érdemes megnézni, egy fokkal talán jobb és ellenőrizhetőbb, mint a csoportos beszedési megbízás, bár ez persze ízlés dolga.

    Fenti válaszom kizárlóag Kwisatzh számára, lefordítva a saját nyelvezetére :) :
    Nem értem, hogy nem fogod fel, hogy 2012-ben nem mindenki járkál postára. Minden szolgáltatónál van elektronikus alapú számla, amit bankkártyával lehet fizetni. A diginél is. Te csak tárold a szutyok papírjaidat a szekrényedben, vegyél nekik külön fiókot. :W
    Bocs, ez a te stílusod, remélem ebből sejthető, hogy sokan miért nem szeretik...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák