Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz yogibear #41669 üzenetére

    rengetegen pl. telibesz.rják a sportcsatornákat és nemhogy 1000, de 1 ft emelést sem fizetnének a spíler tévéért. simán kirakatnám velük minicsomagba +2000-ért a sportokat.

    (#41671) Flashget: készségesen elhiszem. te tudod, én csak találgattam.

  • Flashget

    félisten

    válasz yogibear #41669 üzenetére

    de digi is hasonlóan járt el anno a Sporttv-vel egekig verve az árakat asszem tán az NB1-ét, aztán kiszállt,

    nem hasonlóan járt el, mert nem más tökével verte a csalánt mint Vajna...
    ezen kivűl nem szerezte meg az NB1 jogát.
    a célja az volt a Diginek, hogy a konkurenciát ellehetetlenítse..a SK-t kivégezte és a Sport tv is erre a sorsra jutott volna ha nem nyúl alá anyagilag az AMC, mert ezt a bizonyos NB1 milliárdokat nyögték éveken át ezért tudott Mo-ra a DS majd minden fontosabb jogot megszerezni.
    Az idők változnak és változtak is a román anyacégnél főleg az 1 milliárd euro miatt, ezért bukja a jogokat sorra átmenetileg..
    A PL miatt eleve nem nyert annyi nézőt mint szeretett volna a Digi Kft így veszteni sem fog aannyit amit megérezne.
    A többségnek úgyis a barátok közt meg Tahó shok kellenek azokat meg most rendezték. Ha nem köt szerződést a két lertv-vel na az durvább bukta lett volna mint a PL.
    PL-t meg lehet nézni streamen is aki annyira akarja vagy előfizet MyTv-re vagy Mindigtvextra-ra ahol lesz Spíler.
    Motogp is addig érdekelte az embereket (divat drukik nem a fanok) amíg volt Talmácsi. A DS-hoz akkor került a MotoGP amikor ő már nem volt..divat drukikat sem érdekelte ezután és ha pusztán a DS nézőszámot vennék alapul akkor a MotoGP masszívan veszteséges volt. Én már évekkel korábban dobtam volna.
    Van Nascar, Indycar, Formula E ezek is csak rétegeket érdekelnek (saját véleményem mindegyik 100x izgalmasabb mint a F1 főleg az Indycar) de ezzel nem lehet pótolni egy PL-t ez tény ami az érdeklődést jelenti.
    A WTCC-nek is Michelisz miatt van nagy hájp, ha ő nem lesz senkit sem fog érdekelni mint előtte..egy unalmas körözgetés csak.

    Az ezres emelés nem fér bele, mert attól még mindig fapados marad a Digi a konkurenciához képest. Akkor már kellene mögöttes tartalmat is biztosítania ami most nincs.
    Jól van ez így mert a barátok köztön szocializálódott nemzedéknek megmaradtak a műsorai az áremelés bőven vállalható be happy mindenki.
    Kérdés jövőre mennyi lesz az annyi?

    Realme GT Master Edition

Új hozzászólás Aktív témák