Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Watt25

    veterán

    válasz vmilan #31580 üzenetére

    Valóban nem látom a tévédet/boxod, abból kell "főznöm", ami van, vagyis, amit leírsz. Az, amit leírtál (felsorolod az összes 746MHz-en lévő csatornát, mint hibás csatornát) teljesen egyértelművé teszi, hogy valamilyen jelszint problémád van. Elképzelhető, hogy ezt a problémát valamilyen másik megoldás is valamennyire, időlegesen, megoldja, de a végleges megoldás nem lehet az! Feltéve, teljes mértékig igaz, amit írtál. (Vagyis, semelyik csatornával nincsen gond, csak a 746MHz-en lévőkkel.)
    Elképzelhető, hogy a HDMI kábeled nem képes átvinni az 1080p50/60 felbontást, és ez is okozhat képzavart, de az kizárt, hogy csak egyetlen MUX esetében jelenik meg ez a hiba. (Hiszen a HDMI kábelen már videójel megy, semmi köze ahhoz, hogy milyen MUX-ből, milyen frekin jön az adás.)
    Lehet, hogy az intuícióm cserbenhagyott, viszont nem is lenne rá szükségem, ha senki nem úgy kezdené a dolgot, hogy "vettem egy akármit", hanem úgy, hogy "vettem egy akármit, a pontos típusa: dxfgfgf".
    Emellett a forum tapasztalat az, hogy sokan nincsenek tisztában a dolgokkal, és csinálnak hülyeséget (pl. vesznek boxot olyan tévéhez, amihez nem is kellene), tehát nem alaptalan a kérdéseket feltenni. (Amit, mint mondtam meg lehetne előzni azzal, ha mindenki leírná már az elején, hogy pontosan milyen eszközökről van szó.)

    Visszatérve a leírt hibára: összetéve azokat, amiket mondtál, távolról csak annyit lehet mondani, hogy lehetetlen, amit tapasztalsz. Ez nem azt jelenti, hogy nem hisszük el, de innen távolról nem fogjuk tudni megoldani a problémádat.

    Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

Új hozzászólás Aktív témák