Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz raczandris #1534 üzenetére

    nem volt választási lehetőség, azt mondta a szerelő, nem adott a digi fejet és tükröt, de ehhez hozzátartozik, megvettem 20 m koaxot, és magam bekábeleztem a tükör helyétől a két beltériig a házat, a szerelőnek 4 db f csatlakozhoz kellett blankolnia, még a csatikat is megvettem..számlát is írt róla a kis buta, hogy megvettem a fejet meg a tükröt. nem, nem nagyobb...nekem nem kellett megvennem semmit, a két beltéris akcióbak csak kihelyezést választottam, semmi közöm azokoz, akik dönthettek, megveszik a fejet tükörrel vagy nem. ...nem azért perelem a digit, mert nekem nem jutott ingyenantenna, hanem azért, mert előfizettem volna egy szolgáltatásra, amihez ugye nálam telepíteni kellett volna az eszközöket, szerződtünk, de hibásan teljesítettek. mivel megvetették velem a fejet és a tükröt, ezeket 3 perc múlva jogom van szétverni kalapáccsal, leszerelni, eladni, tiszába dobni, onnantól a digi mivel szolgáltat? a megvásárlós akcióban nyilván más kérdés, hogy valaki akart-e fejet tükörrel venni vagy sem. Sőt, ha ebben a formában jönnek szerelni, még a beltérinkénti 10m koax és a 2-2db csatlakozó is fel van sorolva az ÁSZF-ben, nyilván nem véletlenül. az meg, hogy mások nem érzik átvágva magukat végképp nem ide tartozik. sajnos én másképp gondolkodom erről. mindegy, le fogom írni ide az ügy megoldását, már túl vagyunk a második ajánlott levélen, igaz tanakodhattak a digiék sokat, mert 2 hónap alatt jutott idejük válaszolni... :D

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák