Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tigipuf

    senior tag

    válasz Rick4 #6944 üzenetére

    Ez már azért erős :U meg lehet számolni a pixeleket,ennek semmi értelme,szőrszálhasogatás :K .
    Amit írtam most is vállalom,tegnap is meggyőződtem róla ,hogy a sportcsatornák,és azok a film,kereskedelmi és szórakoztatócsatornák amelyek mind a 3 szolgáltatónál a gerincét alkotják a műsorkínálatnak,elég gyengék a T-nél is,úgyhogy kár volt annyira fényezni őket.(ez a véleményem,a saját szememnek hiszek úgyis,Írhat bárki bármit)
    Már arra gondoltam,hogy ilyen szarul adják fel a jelet a tulajok,de megnéztem a földi sugárzású rtl-t,tv2-t,m1-t,és azért jóval szebben nyomják mint ahogy a műholdról jön.
    (ez a véleményem,a saját szememnek hiszek úgyis,Írhat bárki bármit)
    Egyedül a HD vétel lehetősége billenti a mérleg nyelét a javukra az én szemszögemből.
    Upc-ről nem tudok nyilatkozni,már régen volt hozzájuk szerencsém,bár az ő kiosztásuk lett volna a számomra a legmegfelelőbb,csak b.....m megnézni időben.Sajnálom,hogy nem hozzájuk mentem komolyan.
    A digi meg szarja össze magát,mert már olyan szinten ment ez a kalózkodás(8-10 ezres okosított beltérik hirdetése folyt már a csapból is),hogy sokszor arra gondoltam,mi a fasz van ez lehet,hogy már legális :Y ?

    [ Szerkesztve ]

    "Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

Új hozzászólás Aktív témák