Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsirfecske

    addikt

    válasz ncc1701 #13072 üzenetére

    amúgy tele van vele a traderie és esik az ára. 20/20-ból is van egy csomó jelenleg is.

    Peddy789:
    CoH a ribcracker über fury druidhoz BiS, mert nem kell a +300% dmg oda. a linkelt guide-ban így írja, és egyetértek:

    Armor: CoH
    Why: This is by far the most expensive "must have" item in this build, but it's non-negotiable IMO. This armor has everything we need, huge resists, DR, LL, +20 strength, and +2 to skills, I suppose a Fortitude would work, but vs. the Ubers the difference in damage would be negligible and you'd really miss the resists.

    mondjuk más kérdés hogy akarok-e überes druidot :P de én innen indultam mert a legolcsóbb fegyver volt. de sztem eth botd-vel is jobb a CoH, mert túlélsz mindent, az többet ér mint 1-el kevesebb ütés talán.

    a repair cost a superior miatt ugrik elvileg, de engem is érdekelne mi számít pontosan nála. pl érdekes a 15 ed great hauberk-emnél 1100 körül van 1 dura javítása a 13 ed + 14 max dura ugyanilyen armornál meg 850. vsz archon-nál amúgy alapból, nem superiornál is magasabb a költség, item quality level függő lehet, meg egy light / medium / high kategória is tuti hat rá.

    de nekem a vizsgálódás eredménye ez, a superior great hauberk a legjobb ár/érték és str req/def-ben legolcsóbb javítással.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák