Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Cingáriusz #99698 üzenetére

    alapvetoen 7+1 eletkepes DH varians van:

    LoN shi-mizu: legacy of nightmares seten alapul. eszmeletlenul nehezen gearezheto es legalabb ennyire nehez vele jatszani (szvsz a jatek legnehezebb buildje). GR100+, de GR pushon kivul semmire nem alkalmas, csapatjatekra pedig teljesen alkalmatlan
    LoN: ez a shi-mizu egy variansa ami egy picit egyszerubb es mukodik HCben, de eleg sok idozitest kovetel. GR100+
    S2+M2: a shadow es a marauder 2setes bonuszat hasznalja, gyakorlatilag a LoN build egy valtozata mechanikailag viszont hasonlo. famra mertekkel alkalmas a LoNhoz hasonloan, grenades Unhallowed Essence jobb. utobbi szezonban szerintem nem is nagyon lattam ilyet.
    Unhallowed Essence + multishot: jellemzoen speedrunra tokeletes build, gyakorlagilag GR70ig az egyik leggyorsabb build, GR85-90 a vege (p600 alatt ez inkabb GR70-75), torekeny. a 6p set es a yang, a dawn es a dead mans legacy kotelezo hozza, kulonben nem mukodik mechanikailag.
    Unhallowed Essence + grenades: generator DH, GR100 korul megy (magas paragonnal), majdnem olyan gyors mint a multishot de GR pushra is alkalmas
    Shadow: jellemzoen impale build. konnyen gearelheto es pillanatok alatt lehozza a TXet. kezdoknek is tokeletes. GR100+ (de p600 korul is a 80at le lehet vele hozni, 70et meg p400 alatt WCpapirba csavarva).
    Marauder: jellemzoen manticore build cluster arrowwal, bar lattam mar yang multishotot is. jellemzoen GR90+, egyeduli baja hogy par palyaelrendezest a mechanikaja miatt nem szeret es iszonyatosan papir
    Natalya: T8-T10 speedben verhetetlen, folotte nincs eleg damja. igazabol annyival nem gyorsabb az UE multishotnal, hogy erdemes legyen vele foglalkozni.

    diablofanson vannak leirasok. en shadowot probalnek osszerakni.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák