Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz kisza25 #96197 üzenetére

    Nem tudom, milyen cuccaid vannak.
    A fegyvert lyukaszd ki és zöld gemet bele.
    A ruházatba is zöldet, a sisakba kéket.
    Grandeur gyűrű elég 1db, nem kell rajtad és a kockában is lennie.
    Az a lightingos gem nem sokat ér.
    DHnak: Zei vagy Bane of Powerful, Bane of Trapped a szokásos gemek.

    Ha már Natalyát, Rain of Vengeacet használsz, ajánlott a Strafe skill a gyorsabb haladás miatt. Natalyából kb. ilyesmit.

    Inkább az Unhallowed szetre kellene gyúrnod. Ilyesmit kellene felépítened.

    Minden ékszeren legyen lyuk, emellett ha lehet CHC, CHD, nyakéken elemental sebzés.
    A többit a linkeken megtudod nézni.

    Ha nem nagyon van cuccod, menned kellene pár T riftet egy DH mellett, esne ez-az.

    [ Szerkesztve ]

  • Lézerparaszt

    őstag

    válasz kisza25 #96197 üzenetére

    Egy szóval mindenre :D Ha sebezni is akarsz akkor mindenképpen kell egy hatos bónusz. Döntsd el melyik szettet szeretnéd! Ajánlott a kezdő szettet kiszedni mert azzal bőven 40 felett tudsz haladni. Ha választottál akkor keress rá guglin és kidobja az adott szetthez tartozó itemeket. Ezeken kívül amik kellenek: CHC, CHD, Elemental Damage, Skill Damage, Area Damage és buildtől függően Cooldown Reduction.

    A játék az nem játék!

  • DjDanee87

    addikt

    válasz kisza25 #96197 üzenetére

    Annyit fűznék még hozzá az előttem szólókhoz, hogy nem érdemes olyan GReket menni, ahol lejár az időd - bár erre nyilván te is rájöttél. Viszont amíg nem 60-70es GR környékén vagy addig próbáljj meg inkább olyat indítani, ami teljesíthető számodra is 10 percen belül. 60, a megfelelő gearben elég egyszerű kéne hogy legyen, tehát nem érdemes addig "szenvedős" 39est menni, ha nem megy, hanem vedd visszább és más set itemekkel, vagy vagy a jelenlegi buildedhez ha minden kiesik úgyis menni fog gyorsan a 39.

    Kaptál diablofanses linket, én is onnan néztem a buildeket régebben, de már egy ideje jobban találom az icy veinst ilyen célból. Sokkal részeltesebb leírásokat szoktam találni, több alternatívával: itt van pl a jelenleg használt natalya setedhez leírás.
    És ha jól tudom jelenleg ezzel a gránátos UE builddel mennek a legmagasabbra solo GRben: [link]

    szerk: Oh és igen, egy nagyon fontos dolog. Az itemek mysticnél való rollolását nagyon rosszul csinálod. Sok itemen rolloltál secondary statot (thorns, globe bonus), amik totál lényegtelen kategóriába tartoznak. Secondary statból pedig nem tudsz elsődlegest csinálni. Mivel 1 itemen csak 1 sort rollolhatsz át másra, 99%ban elsődleges tulajdonságot érdemes. Pl a RoRg gyűrűdön lehetett volna 1 socket legendary gemnek ha a life on hitet cserélted volna. Fegyvereden szintén kéne socket, de a mostanidon már nem lesz, mert a sebzéséhez nyúltál, azt meg ha leszeded róla nem ér semmit.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák