Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Edge

    veterán

    válasz CactuS #80937 üzenetére

    Blizzard snowbound: 10apba kerül és sok mobot ér.
    Látom Quin69 buildjával mész, az sztem akkor lesz jó amikor már top vagy a közeli a gear. Jelenleg luxus sztem megállni és spammolni az arcane torrentet, a blizzardot mozgás közben is lehet(illetve csak a castolás erejéig áll meg picit).
    Jó ha van hf amu ofc, egy illusionist passzívos hf amu lehet az ideális a teleport reset miatt, vagy olyan amin a 4 használt passzív közül van rajta vmelyik. Én egyelőre jobban örülnék egy immunos amunak, mara pl. mert az a 4 passzív amit archonwiz használ az pont elég neki, más nem igen kell.
    Dehát ez van, wizard damredet itemből nem kap(megjegyzem az egyetlen kaszt), skillből kell megoldani.

    buildem

    slow time rúnával lehet jáccani mert az archon slow timeja is azt fogja használni, magasabb grekbe én a 25% damredest szoktam betenni(látod? skillből kell megoldani tádááámmmm (kapjákbe)).

    (ja és sztem a legröhelyesebb kockába tehető passzív nyertese tuti a wizard: "This wand finds your death humorous." ... és igen ezt ki tudod választani passzívnak :Y :W :F )

    [ Szerkesztve ]

    Többékevésbé: éééééééééééé bbb

Új hozzászólás Aktív témák