Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeBee73

    addikt

    válasz Edge #80938 üzenetére

    A Slorak's passzívja HC-n vicces. ;]

    "4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz Edge #80938 üzenetére

    Igen, Quin69-től néztem. Tegnap este én is betettem már kínomban a snowbound-ot, mert kisebb mobsűrűségnél (vagy olyan szinten, ahol 1 ticktől halnak a mobok) nem volt jó az arcane torrent. Most frissült az armorym. Volt Illusion-ös amum hellfireből, de nem volt ilyen jó statja, így azt kukáztam. Ez legalább a tűrhető kategória, bár érdekes módon kb 15x pörgettem 20% elem dmg-et + max CDRt mire kijött az első CHD. Dominance-nek meg örültem, amíg ilyen kevés a Thoughnesse, addig jól jön az a plusz bubi. Így viszont, hogy van lehet kicserélhetném a MW - Deflection-t Force Weaponra? Az illusionist volt nekem is a másik passzív, amin megakadt a szemem, más nagyon nem kellene ebbe a buildbe. Esetleg UW, bár magasabb szinten annyit úgyse lehet álldogálni.

    Azt nem tudtam, hogy a bubi is átveszi a rúnát (mondjuk valahol logikus, ha a gyűrű proc-a is), így elgondolkodtató, hogy inkább azt teszem be a Deep Freeze helyett. Ekkora számoknál a 15% + dmg jobb választásnak tűnik, mint a 10% CHC.

    Amúgy azt én sem értettem, hogy miért nem lehet nekünk is egy olyan itemet adni, ami ad dmg red.-et. Én bármikor becserélném az archon-os övet egy olyanra.

    Huha81: Van mellette még pár játék az accountomon, nincs kedvem levelezni a Blizzel, hogy ki és hol vette el. Mondjuk eddig 1 játékban fordult elő, hogy próbálkoztak feltöréssel a tipikus scam-eken túl. Ott is kiderült, hogy véletlenül egyezett egy jelszópárosom a GW2 acc és egy régebbi GW1 aukciós oldalon. És abból az adatbázisból loptak a hekkerek. De azt is megfogta az authenticator.

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák