Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agro

    senior tag

    válasz mikromanus #36822 üzenetére

    lehet, hogy most k..va nagy hülyeséget mondok, de a palm esetén az a 60% nem az elhullot ellen hpjából számolódik? Vagyis ha van egy benga mob aminek van 10M HP-ja és elhullik akkor az 6M sebzést ad le? (csak egy egyszerű példa volt) És ettől Qva OP

    Egyébként csak azért gondolom, mert ha ugyanez az effect épp Mark for Death - grim Reaper kellős közepén történik akkor nem ritka, hogy 5-600k sebzések röppennek fel az én ablakomon amikor a palm robban. pedig a MfD csak annak a sebzésnek a 12%-át adja vissza

    [ Szerkesztve ]

  • czpitti

    senior tag

    válasz mikromanus #36822 üzenetére

    Igen. (pontos info info nincs rola majd keresek de 10 yardon belul 100%-os hogy lángot fog minden ) ami tuzet fog mindegy hogy mitol hal továbbsebez,amitol még tobb gyullad be és még tobbet sebez.Ha eléri 10 yardon belul(ez nem pontos adat csak a megértés miatt irom ) azt a halálmennyiséget aminek a 60%-nyi sebzése megol egy mobot onnantol dara,automata pukk az egész map csak rángatni kell.És mint mondottam ez nem spiritkoltséges ha okosan van használva befér mellé a dps skill is.Ez suru mobokra a leghatékonyabb.Suru és mob kiemelve:) AGRO : nem.az uccso runa nem.Sokáig nem monkoltam és nekem is át kellett futnom a skill és runa értelmezését mert reflexbol rávágtam a hulyeséget én is hogy fél hp plusz 60% holott nem,az ucsso runa csak 60%.Pontosabban ehune : lvl 51 (Essence Burn): A vérzés helyett, a célpont ég és 745% tűz fegyversebzést szenved el 9 másodpercig. Ha felrobban a közelében lévő ellenfelek is elkezdenek égni és 60%-os fegyversebzés nyelnek el 3 másodpercig. Ez többször is előfordulhat

    [ Szerkesztve ]

    Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

Új hozzászólás Aktív témák