Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikromanus

    veterán

    válasz Thrawn #36103 üzenetére

    Elsőre úgy olvastam "emiatt szállt el a gold is (mint Moldran)."
    NIncs több kávé :DD

    más:
    Csináltam alulgearezett dual wield monk videót egy life leach fegyverrel. Nincs itt semmi gond. A skillezés kb olyan mint minden két egykezes buildes monknak, kivéve a spirit töltős rúnát, meg a harangot. Csak mer' csak. HA más alapskillt használok az is biztos jó, scak kényelmes vagyok és nem maceráltam most. A SW meg lehetett volna más rúnával, csak egyrészt akkor is megszól aki akar (mé' nem WKL és a villamosf!ng?) így kb nem szórakoztam. Meg lusta voltam utánanézni hogy műxik és kényelmes volt bent hagyni. Lehet a többi rúna is jó... Konvertálás és feltöltés folyamatban. Amúgy meg ez így is faceroll. Barbáros-str-es Furyval és severrel WKL nélkül egy leach mellett. Mondjuk Act 3 mészárszéken neccesebb lehet mert oda kellene a DPS is. A nightmarish elitekre talán érzékeny, így lehet a spirit passzív helyett az "zombi terminátor" passzív kellene.. (Pacifism). Egy óra és meglesz. 16:48 lett az adj-egy-ötöst-warden-kill kör oázisban (5 nv+keywarden kill) MP10-en...
    Folyt köv.

    edit: DPS teszt oldalról meg a treasure bandit is le lett vadászva. Akkor a 147k belépéskori DPS (139k unbuff) az MP10 kompatibilis? :C

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • Edge

    veterán

    válasz Thrawn #36103 üzenetére

    Sztem casualból lett több, a top playerek száma csökkent. A dprogressen szoktam ezt lemérni és ma meglepő dolgot láttam, tegnaphoz képest ma majdnem 30 hellyel léptem előre, tegnap heroscore/dps 171/172 most meg 143/145...
    Nekem ebből az látszik hogy csökkentek a dprogress szerint rangsorolt top playerek száma.
    Ilyen arányú előrelépést még nem tapasztaltam egyik napról a másikra, sztem sokan kiárusították a gearjüket most, nyilván a gold jó ára miatt.

    [ Szerkesztve ]

    Többékevésbé: éééééééééééé bbb

Új hozzászólás Aktív témák