Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz mikromanus #35804 üzenetére

    nem, SPvel nem az a gáz, hogy fenn lehet tartani örökké megfelelő gearben megfelelő skillekkel.

    SPvel az a gáz, hogy mp10re fenn kell tudni tartani kvázi örökké**, mert másból nem lehet elég life stealt összeszedni. 3% LS nem elég, entangling shot single target és sebzésre nem az igazi, más meg nincs. esetleg 6% LS két egykezessel talán* elég lenne, de Calamityn egy random slot van, amellé meg még egy elfogadható nyílpuska LSsel úgy, hogy a végén még dam is legyen elég necces.

    és mivel kell az SP, vagy az ember szerez egy legacy natalyat (és ha 225k unbuffedje van 600k EHPval akkor már über gearje van), vagy marad a night stalker / chc mindenek felett beállítás, esetleg bola+bitter és vengeancevel kiegészítve.

    másik probléma, hogy mp10en a DH is közelharcos soloban, szóval a gloom 35% damredje kb az, amit a barbár és a monk kasztból alapból megkap. csak a DHnál fenn kell tartani egy skillt hozzá.

    szóval oké, nerfelik SPt, nem lehet fenntartani. a fejlesztők szerint. a játékosok meg rájönnének, hogy a legacy natalya + night stalker + vengeance + bola/bitter még mindig elég fenntartani mondjuk 50-60as disc mellett preparation/backup plannel kiegészítve (hacsak nem raknak rá cooldownt, de akkor meg minek két resourceval szórakozni?), szóval innentől kezdve vagy felgearelnek erre (horror áron és a dam még így is parás lesz), vagy lecuccolják a karit.

    nekem se annyira szórakoztató, hogy van egy skill ami felzabál két aktív slotot (vagy hármat, nézőpont kérdés) és két passzívot a buildemben, de jobb megoldást még nem találtam.

    nerfelhetik, de akkor legyen alternatíva. mint a barbárnál, ahol szinte minden ilyen problémát csomó módon lehet megoldani.

    *a Skornos barbimnak elég, de annak 700fölötti resistjei vannak felkiáltva, az DHval viszont necces. reálisan 600-650et lehet kihozni úgy, hogy az ember nem bukik nagyon sok damot, és a trifecta kesztyű ARrel még belefér a budgetbe. és akkor még ott a -35% damred.

    **mp8ra is. párszázmilliós budgettel meg szerintem elvárható a jelenlegi árak mellett, hogy bírja legalább mp8at stabilan.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák