Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikromanus

    veterán

    válasz quex #31076 üzenetére

    BArbárnál nem kell visszavenni a nehézséget bármilyen mesüge builddel is nyomulok :DD

    Viccardomat meg tesztelgetem. Leszaggattam róla a meteor skill bónuszos itemeket. Így ócsóé van minden cucc. Pl 2 milláért +15k DPS source-on? Nyami... (a ringek kissé költségesek, de azok meg a barbiról lettek áttranszportálva a Wizard rendszerbe). Így már majdnem teljesen archon buildhez való cuccokban van. Ha van 3 ellen, akkor már önellátó a fagyrobbanás-meteorral kombós móka így is. 209k DPS-em van és elég laza. Archone buildes DPS megszállott szerkóban iszonyat durva lehet ez MP10-en is. CMWW build variánsban is van meteoros. Lehet nem véletlen. A way of frost-ot akartam tesztelni. Az se rossz, de az már majdnem archon, viszont csak egy ellent támad. Más játékstílust igényelhet mert ha hullákat hagysz a terepen, akkor nagyon kemény sebzést lehet nyomni egy célpontra és területre is. Archon is ilyen charge jelleggel működik egy célponton? Kevés sebzés, aztán egy idő után zutty, suhan lefele az életcsik. Szerintem a wizard is oylan mint a barbi. Összeszedsz egy nagy kupac DPS-t, némi védelmet, aztán mehet a muri akár MP10-en is. FtS szemléletben*.

    *=F!ck the S!stem

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • Gorneck

    titán

    válasz quex #31076 üzenetére

    Nerfek óta pedig semmi másról nem szól a játék, mint kötelező műszakról...mondjuk előtte se szólt semmi másról...nyomtad nyomtad, oszt ha volt eladásod finomítottál magadon vagyis a karidon.
    Minden attól függ kinek mi a szórakozás...illetve milyen célokat tűz ki a játékban. Lehet azt is csinálni amit Mikro, hogy funol gyengébb kevésbé hatékony buildekkel, illetve lehet hatékonyan xp/loot párosra kihegyezve runolni.
    Mind a kettő lehet szórakoztató, de egyben iszony fárasztó/unalmas is...egyén válogatja mi jön be neki...

    Én is elkezdtem egy DH-t, de 10-20 óra játék után töröltem...mert számora nem volt megfelelő (lassú, nyögvenyelős kari), helyette összeraktam egy barbárt.
    Wizt meg meg se próbáltam kezdeni...cm nem tetszik, archon untat...

    Mikro buildjei felett én kb elaludnék...ő élvezi abban a pár percben/órában míg felveszi...nincs ezzel semmi baj...mások az igények...

    Egyébként meg ha izgalomra vágyik bárki kezdjen HC-t, ott lehet izgulni, lehet farmolni, lehet izzadni...lehet örülni 1-1 legendnek, mert 5 goldnál többet ér. Meg lehet anyázni a Blizz faszságai miatt...

    Gorneck#1239

Új hozzászólás Aktív témák