Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jazz

    veterán

    válasz mikromanus #29549 üzenetére

    Attól függ hogy mit értünk über runok alatt. Nem az a kérdés hogy letudod e verni. Hanem hogy mennyi idő alatt.

    (#29551) szalontai: nekem a jobb klikken, ha épp cm-ként megyek.

    (#29553) quex: Bírom ezeket a hímzőegyletet megszégyenítő, mondatösszefűzős hamis újraértelmezéseket.
    Rosszul érted, nagyon rosszul. Senki nem írt ilyet hogy 15b kell egy mp10 überre! Sem olyat hogy nem lehet megölni őket csak és kizárólag cm-el!
    Én az "elengedhetetlent" a cm wiz-re írtam, azt is abban a kontextusban, hogy ha gyorsan, jó hatékonysággal akarod mp10-en farmolni az übert, pl. 16 run, akkor SZERINTEM kell két jó cm, HA EZ A CÉL.
    Senki nem írta hogy csak cm-el lehet leölni őket!

    (#29552) F-ECT$: Már mint miben nincs igazam.... Szerintem elbeszélünk egymás mellett.
    Te is olyan következtetéseket vonsz le sorozatosan, és veszed magadra, hogy az hihetetlen.
    Az én karim is 1b alatt van, és én is vígan nyomatom mp10 überen! Mondta valaki hogy nem Lehet? "Egy jó cm wiz 15b" Ezen nem kell megsértődni! Senki nem mondta hogy ezért most a tiéd vagy az enyém sz*r.
    Az hogy most meg azt találod ki hogy "videóelemzés-következtetés", ezzel én most mit kezdjek? Én soha nem kérdőjeleztem meg a te kijelentéseid hitelességét. Egy adott témáról beszélgetünk. Történetesen van egy-két haverom ilyen build-el, és azt próbáltam, szóval van tapasztalat. Nem kérdezted, nem mondtam. De ha már így rágalmazol, leírom. Senki nem oszt. Beszélgetünk. Legalább is én azt szeretném.

    free your mind

Új hozzászólás Aktív témák