Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikromanus

    veterán

    válasz quex #28678 üzenetére

    "2 milliárdos korlát esetén túlárazottak, de 5 milliárdos korlát esetén alulárazottnak tartanál. Melyek ezek? Ezek azok az itemek, amelyeket nem azért nem vesz meg senki, mert nem elég jók a maximális 2 milliárdos árhoz, hanem azért, mert ugyan annyiért jobbat lehet kapni a mesterséges felső korlát miatt."
    Ilyen nincs. Vagy van rá kereslet vagy nincs. Ha nem ér annyit nem megy el, ha valakinek megéri akkor elmegy. A mesterséges korlát csak torzítja az egészet. Arra jó, hogy a becsületeseket, alulinformáltakat és alkalmi játékosokat jól átb@sszák. (mert ezek nem fognak máshol seftelni, hanem max eladják alulárazva AH-ban most, mert számukra nincs más opció)

    Itt dobálózunk a milliárdokkal de egy "normális" játékosnak nagyon nincs ennyije. Ezek a milliárdos kérdések igen kis hányadát érintik a játékosközönségnek, azokat meg lesz@rom. A többség nem "ledolgozta" a részét hanem botoktól vette a goldot vagy sokat hiénázott kihasználva az alkalmi játékosok tájékozatlanságát. Mindkét réteg megérdemli ha átverik. Vagy úgyis figyelnek, hogy mire költenek, vagy megérdemlik, ha kifolyik az ujjaik közül a gold.

    edit:
    Amit én gondolok a 2 milliáros itemekről: először elviszik a legjobbakat (alulárazottak), aztán a második-harmadik-sokadik legjobbat egész amíg még megéri valakinek. Ha nincs 125 igény ilyesmire, akrko a 125. legjobb bent rohad.
    Amit te gondolsz: a 125. legjobbat azért nem viszik el most mert van jobb és nem azért mert annyiért a kutyának se kell

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • tPedro_

    őstag

    válasz quex #28678 üzenetére

    Szerintem valahol feluton van az igazsag.
    A draga (es jo) 2mrd-os cuccok valoban dragulnanak, es az valamilyen szinten magaval huzna a kicsivel alatta levoket is, de azert ez a hatas nem menne vegig a 100k-s cuccokig.
    Max az 1mrd-nal dragabb cuccokra lenne ervenyes szerintem, vay meginkabb 1,5-2mrd kozott.

    Az RMAH felporgetesehez el is kene tudni adni valamit, azert az oda bepakolt, el is adhato cuccok szama es erteke most mar teljesen eltorpul az AH volumene mellett.
    En szerintem legutoljara (nem vagyok gep kozelben, hogy megnezhessem) egy fel evvel ezelott tudtam eladni ott barmit is. Mondjuk azota a gold AH-ban se nagyon.

Új hozzászólás Aktív témák