Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyuri27

    félisten

    válasz Bazzzs #26545 üzenetére

    500+ dex?
    Amúgy igen. Egy normális skorn 2-3 misi. A baj az, hogy az ember azzal nem éri be egy idő után. A jobb skornok meg igen drágák. A tempestel nekem az a bajom, hogy viszonylag alacsony szinten trash mobok ellen jó. Ráadásul egyedül. Mert ugye senki nem ér utol.

    [ Módosította: 7 ]

    Amd - Radeon - Ryzen

  • jjc

    aktív tag

    válasz Bazzzs #26545 üzenetére

    jól látod.

    én p70ig dps gear-ben mentem.
    ott váltottam tr-re és nagyjából kis megszakításokkal abban értem el a p100-at. viszont azóta egy kicsit elegem lett a nyomva tartott jobb egérgombból és megint dps-ben kalapálok. amióta buffolták az exp-et az mp leveleken, azóta már nem akkora a különbség a tr javára, de sztem még mindig a legjobb build levelezésre.

    van low budget tr build, de pl. egy 30%os soj 2.x spirit regen-nel és sw vagy tr buffal elég drága.
    vagy az olyan radiance, amin van 190dex, magas vit, választott resi, 6chc és 2.x spirit regen, az is drága már.
    vagy ha harangozni szeretnél, akkor nem árt egy ls skorn.

    nekem 204k unbuff dps-em van +30% soj és ezzel max mp3on érdemes menni. sztem olyan 160-170k unbuffed-tól mp2 teljesen működöképes.
    viszont könnyű tesztelni, h mi éri meg. run elején egér a kék csíkra. print screen. run végén uez. idő- és exp-különbségből számítható exp/óra. és ezt lepörgetni mp0-mp3-ig. ki fog jönni, h melyik adja a legtöbb xp-t óránként.

    nekem anno 190k dps-sel mp2 érte meg a legjobban. olyan 55m xp/óra volt.

    (de sokat pofázok ma, te jó isten.)

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

Új hozzászólás Aktív témák