Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Edge

    veterán

    válasz Face8814 #16747 üzenetére

    Igen ahogy nézem a hp-d jelentős részét a tal amu adja, akkor csak úgy úszhatod meg ha egy másik itemen behozod a kiesett hp-t, amit ahogy elnézem a mostani geared egyik sloton se lenne olcsó mulatság megoldani.
    Nehéz dió. Viszont amuból 8chc-set nézz inkább azok olcsóbbak vmivel.

    Többékevésbé: éééééééééééé bbb

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Face8814 #16747 üzenetére

    Vitet meg kell próbálni máson hozni..
    Ékszereken inkább DMG-t kell magadra pakolni..
    Tal amu nagyon jó kezdő amu a marha magas INT érték miatt de összességében egy CHC-s rare amuval jobban jársz mert azért 6-8% CHC meg tudja dobni a critjeid számát..
    Egyébként tapasztalat...én is nehezen cseréltem le az enyémet de aztán 3M-ért elbideltem a jelenlegit és jól jártam vele...nem egy világverő top amu de a célnak tökéletesen megfelelt és az alap tal amut is kenterbe veri.. :K

    Illetve amit észrevettem...10% CHC-t nézel csak?
    Próbálj meg 8%osat..biztosan olcsóbb..
    Illetve nézd meg kevesebb INT-el de + AVG DMG-vel...többet dobhat és olcsóbb lesz..
    Szóval ahogy látom van néhány opció amit még megnézhetsz :K

    Szerk: megnéztem a karidat..
    Próbálj meg ruhát vagy gatyát cserélni...esetleg áldozz be ezeken némi INT-t..
    Ezen a két itemen 50-80 VIT-t tudnál még hozni (per darab)..csak annyi INT-ről mondj le amennyiről feltétlenül muszáj..
    Sajna jobb VIT gyűjtési lehetőség nem nagyon van a jelenlegi gearednél :N

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák