Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz Sárpac #13741 üzenetére

    Nyomtunk egy uber kort haverral mp8on, en adtam mindharom machinet, a harombol egyik sem dobta a materiat, neki mindharom, es 3 bol ketto meg bevagott egy plusz legendet melle..kosz bzm..nehezen hiszem el h blizznel neha direkt nem a szopatasra mennek. Amugy osszeeskuves elmelet ide vagy oda, de en fenntartom hogy valamilyen tenyezo alapjan sulyozzak a dropot es aki tobbet jatszik, vagy sok blizz game van az accjan annak jobban jon a cucc. Lassan 500 oram van a jatekban, ami nem olyan durva, es ennyi ido alatt esett 3 set item, hasznalhatatlanok, of course, legendbol meg 3-5 fajtat latok. 1 db 60 misis eladasom volt egy ice climbers, de gyakorlatilag azon kivul 5m nel dragabb, eladhato holmit meg nem talaltam, a goldom 95% farmoasbol es a brimstoneok es kovek eladasabol van. Ma pl kiesett a 14. Fire walkersem, gyak minden masodik legendem ez a cipo, vagy valamilyen 2 kezes cucc. Azok az ismeroseim meg akik tenyleg eleg kemenyen toljak (600 ora a main karakterben, kb 100-100 minden masikban) meg hetente osszeszednek egy immortal king vagy egy blackthourne szettet. Ok, logikai alapon tobb monsztabol tobb jo cucc kell essen, de valami az aranyokkal nagyon csunyan megborult, mert pl ok jatszanak 3x annyit ellenben esik nekik 6x olyan jo holmi kb

    [ Szerkesztve ]

  • P00By

    nagyúr

    válasz Sárpac #13741 üzenetére

    Akkor nekem múlthét óta szerencsém van. Általában egy kört megyek esete. Hétfőn és kedden 1-1, SZ-CS 2-2, P 3, SZ 1, V 3, H 4(tegnap). Most is mentem egy kört és 2 legend esett. Persze egyik sem vmi über cucc, de azért nem rosszak.

    Ami most furcsa, h hónapokig nem láttam plant. Erre most két nap alatt rengeteg esett :F

Új hozzászólás Aktív témák