Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyuri27

    félisten

    válasz Kobe #13745 üzenetére

    Akkor azt szopod amit én. Azzal a difivel. hogy nekem 60 misis eladásom se volt.

    Amd - Radeon - Ryzen

  • SLYM

    veterán

    válasz Kobe #13745 üzenetére

    mi együtt toljuk öcsémmel, fejenként van kb 350 óránk a játékban, nekem a legdrágább eladás 49 misi, neki 30 misi, mégis mindkettőnknek komoly gearünk van. honnan? mert mondjuk tudunk AH-zni. máshonnan nem lesz pénzed, tökmindegy miket találsz. ha béna vagy, akkor sem lesz jó gear-ed ha találsz egy több 100 misis cuccot. eleve el sem tudod majd adni annyiért, mert felrakod olcsóbban buyoutra, vagy mégrosszabb esetben bidre és az uccsó mp-es licitekkel elviszik majd bagóért (ahogy én az összes cuccomat vettem). vagy extrém esetben fel sem ismered a sima 1 misit érő cuccokat és úgy adod el a kovácsnál ahogy csak illik. esetleg havonta 5 cuccnál többet nem adsz el, így minden cuccod elértéktelenedik mielőtt eladnád. aztán ha éppen venni készülsz nem tudod meghatározni mi mennyit ér, stb. mit gondolsz, ha mindenkinek össze-vissza potyognának a többszáz misis cuccok, azt miből és ki termelné ki? ahoz előbb valahonnan elő kell teremteni az aranyat. honnan terem az arany? mi ezalatt a 700 óra alatt összesen 72 milla aranyat szedtünk fel a földről, még mondjuk kb ugyanennyit a cuccok eladásából szereztünk amit a kovács ad. több arany nem kerül a játékba. ezt kéne megérteni a sírás előtt. másnak is ugyanennyi arany esik, egy grammal sem több. ha eladsz egy cuccot 1 milliárd aranyért, akkor ahoz valakiknek 5000 órát kell játszani technikailag (itt jön be a szerencse), de ne gondoljuk már, hogy itt mindenki szerencsétlen, aztán vannak páran a jobbak, akiknek meg esik minden. ugyanmár, kíváncsi lennék a legtöbbet sírók hány cuccot adnak el naponta átlagban, van egy erős tippem, hogy jó ha egyet. na hát ennyiből meg nem lehet aranyat csinálni

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák