Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    válasz SQX_Barto #108965 üzenetére

    Linkem az nincs mert van vagy 3-4 verzió per pill a PTR leaderboard-on és én onnan kevertem össze 1-et ami nekem tetszett így ránézésre és eddig ez jött be a legjobban.

    Kb ez:

    Lement vele most GR 110,2 és fél perc maradt hátra a végén egy átlagos Rift-el.
    Ez azért nem rossz ahhoz képest,hogy S18-as full Augmentes UE DH-m vitte le 110-et szinte nehezebben. :D

    NS-be tesztelek tehát a Season theme buffot se kapom.

    Szerintem elképzelhető,hogy fog kapni nerfet a PTR végén és nem így kerül live szerverre de gyenge biztos nem lesz azért.

    A sebzés nagy részét inkább a Rend adja,azért nincs is már Skull Grasp a build-be sehol.
    Nagyon CDR igényes viszont,tele vagyok CDR rollok-al meg Zodiac+Passzív és így pont megvan rendesen a perma WOTB.

    Én meg extrába rávágtam egy Gogok-ot is Traped helyett de mind 2 használható megoldás csak én most HC verziót próbálok mert köv Seasonbe lehet azt fogok játszani.

    Ezzel most Riften belül van 2+ Milliárd Toughness bár annak a ~fele kamu mert 55% dodge chance ami nem minden ellen működik ugye de azért jól bírja. :)

Új hozzászólás Aktív témák