Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Edge

    veterán

    válasz chopin42 #104090 üzenetére

    hmhm... ezzel a 100-nak mennie kéne, sztem vmi hibádzik, pár ami a karilap alapján is egyből feltűnik:
    - ray of frost - cold blood runa kell
    - templart használd ne az enchantresst
    - vállasra 15%life vagy area dam%

    és te is castolgasd a meteorokat 3 secenként, ne csak az etched sigiles meteorokat használd.

    Többékevésbé: éééééééééééé bbb

  • gdevil

    aktív tag

    válasz chopin42 #104090 üzenetére

    Ezzel a builddel én is gr91-ig jutottam, kb 800 paragon mellett, de nekem még nem volt/nincs Caldesann az itemekben. Pár cucc ancient mindössze.
    Szerintem GR90 lehet az a határ, ami felett már KELL az augmentálás a gearbe. Mondom ezt úgy, hogy több karakter "menő" buildjeit összeraktam, nagyrészt ancient cuccokkal. És mind kb GR90-et tud (alapból), de azt is épphogy.
    Viszont neked már ahogy látom már augmentes cuccaid is vannak, úgyhogy lehet hogy már többet kellene menned vele. Nekem ami feltűnt, az a CHD 311%, ami -szerintem- lehetne több is, biztos nagyobb sebzést tolnál vele...

    Crusit én is most próbálgatom, eddig eléggé idegenkedtem tőle, nem nagyon fogott meg a kari/skillei.
    Pedig anno a D2-ben rengeteget Paladinoztam. A fene se érti....

    Most a jelenlegi TOP-os Akkhan(Condem buildet próbálgatom és tetszik!
    Még gear-elgetem, de van benne erő rendesen, sima riftre is jó, mert gyokrlatilag szinte csak végigsétál a pályán és a Condemet nyomogatva halnak mellette a mobok.
    Próbáltam a Blessed Shieldest is, de az nem jött be annyira, mindig meg kell állni és a shildekkel "körbelőni" a terepet, nem annyira haladós...

    Marad a Condemn egyelőre....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák