Hirdetés

Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz -conrad- #28396 üzenetére

    azért van jópár módszer a gold/cucc kikerülésére: pl a legjobb itemek craftolása :K egyszer kikerül csomó hulladék legendary/rare a bezúzással, másik oldalon meg párszázezer arany kell 1-1 tárgy elkészítéséhez, ami lottó: nekem is végezte tegnap vagy félmillám a kovácsnál... (rossz a drop és lottóztam, hátha készül egy jó xbow, de szívtam... ez van)

    meg azért adás-vételnél is bukik az ember bizonyos %-ot, amit a blizz húz be... fogy azért a gold, csak a fő probléma az, hogy a botok nagyobb mennyiségben termelik (meg a tárgyakat is) ...ha a botokat ki lehetne gyilkolni végérvényesen, akkor beállna szvsz egy egészséges egyensúly

    ui: ja, gemelésnél is megy a pénz, ha az ember a legmagasabb szintre fel akar gyúrni 1-1 darabot :K szerencsére az aprókat olcsó lesz összenyomni, de a nagyobbak elviszik majd a pénzt... én örülnék, ha bekerülne ékszerész ring+amu craftolására... ez is párszáz ezret vihetne 1-1db esetében simán

    ui2: ja meg az aréna... mi lenne, ha mondjuk 1-1 duelnél le kellene perkálni 100k-t, amiből győzelem esetén kapnál 150et? :DDD így is megérhetné és 50ezresével kikerülne itt is a zseton

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Aktív témák