Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geryson

    addikt

    válasz prannk #391 üzenetére

    Nem tudom jól értem-e, szerinted ha 10 és 30 közötti cukrom van, akkor vigyek be még gyorsan felszívódó szénhidrátot? :) Ezt miért kell? Hogy magasabbról hozza vissza az inzulin? Biztosan így van?

    Testsúly: amikor abbahagytam a triatlont, akkor 70 kg voltam, olyan szálkás (kb. 10 év sport után), hogy egy deszka hozzám képest semmi nem volt. Aztán ahogy írtam jött a meló és ki is derült, hogy cukros vagyok és akkor mondta nekem a fődoki, hogy bennem volt a cucc már elötte is csak a sport miatt nem vette észre senki, merthogy a kevés inzulin miatt nem volt kajafelszívódás a gyomromban (brutális mennyiséget megettem) - ami ugye az egyik alapvető jele a cukorbetegségnek (most már tudom).

    Szóval ha ezt a teóriát nézem, akkor biztos, hogy elég inzulint viszel be a szervezetedbe?

    Ezt a magas cukros sportot megkérdezem a fődokitól ha megyek hozzá 2-3 hét múlva. Arra gondolok, hogy ez talán egy elővigyázatosság (pl. futás közben be ne kómálj, bicikliről le ne ess - tehát a magas cukor negatív dolgai ki ne üssenek). De mondjuk én nem vagyok doki...

    Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

Új hozzászólás Aktív témák