Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geryson

    addikt

    válasz prannk #367 üzenetére

    Húbakker, hát van ára. :) Azt hiszem emiatt is még várok vele. :) Engem mondjuk nem zavar, hogy mások előtt adom be. Ha úgy vagyok, akkor kimegyek valahova, ha meg kell, akkor simán kocsiban beadom a vádlimba. :) Persze olyan nekem is van, hogy elfelejtem (mármint azt, hogy beadtam-e), erre egyszerűen az a trükk, hogy a tűt óvatosan végighúzod az ujjbegyeden és ha kb. 1 órán belül adtad be, akkor lesz folyadék még rajta. Olyan, hogy elfelejtem beadni inkább van, de ez is egy hónapban 1-2 alkalommal, de belegondolva inkább kevesebbszer.

    Nekem mindenhol van inzulin. A cégnél, a kocsimban és az 2 emeleten külön-külön. Pont azért, hogy eszem, szúrok. Vagy szúrok és később eszem (mert pl. édesebbet eszem vagy iszom), ha éppen rosszalkodom. :)

    albert8: Erre mondtam, hogy szerintem ez egy generációs betegség. Ha olvasol statisztikákat valami megdöbbentő, hogy mennyien szenvednek ebben a "kórban". Ha visszagondolok olyan 10 évvel ezelőttre és nézem a fejlődést, akkor tuti nagyon komoly cuccok lesznek majd itt szerintem a kezelésre, nézd pl. ezeket az inzulinpumpákat, mérőket. Én Apidra, Lantus fogyasztó vagyok, az Apidrával olyan cukrokat érek el egy pizza után akár, hogy panaszra nincs okom (jó, ehhez 2-3szoros adag kell). :) Örülök, hogy nem tablettára állítottak be anno, sokkal szabadabbnak érzem magam táplálkozás terén.

    Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

Új hozzászólás Aktív témák