Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geryson

    addikt

    válasz prannk #362 üzenetére

    Érdekesen hangzik amit írsz. Mi vett rá arra, hogy egy ilyen készüléket tetess fel? Nem tudtál időt szánni arra, hogy mérj és szúrj vagy elfelejtettél szúrni rendszeresen?

    Én csak azt tudnám elképzelni, hogy olyan készüléket tegyek fel (maximum), ami mérne nekem napi 50-szer. Várom, hogy ezt kifejlesszék, biztos lesz egyszer ilyen. Anno olvastam, hogy retinából már tudnak mérni vércukorszintet, de aztán nem tudom, hogy ez most hogyan áll. Az adagolást én szeretem megtartani magamnak, merthogy van, hogy néha vétkezem és ilyenkor a normális szervezetnek megfelelően többet is adagolok. Persze van, hogy okos vagyok és elfelejtem - ilyenkor jönnek a 15-18-ak (mondjuk én napi 2-3 alkalommal szigorúan mérek, ez nálam nem is kérdés).

    anulu: Nekem is óriási mákkal derült ki ez a dolog, baromi nagy szerencsém volt, hogy nem cipeltem évekig magammal tudatlanul a betegséget és kerültem volna mondjuk egyszer komolyabb állapotban kórházba. Én anno úgy hallottam egyébként, hogy a hajlam másodfokon örökölhető, tehát Anyudtól nem is kaphattad el. Szerintem ez az egész amúgy humbug, vagy kialakul, vagy nem - ez egy hatalmas népbetegség lett.

    Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

Új hozzászólás Aktív témák