Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cellpeti

    veterán

    válasz prannk #348 üzenetére

    persze, hogy kómásan ébredtél. Alapszabály, hogy 6.0os cukor alatt nem fekszünk le, legalábbis Lantust használóknál. Ha 5,8 akkor is bögre(2dl) tejet igyál meg. Illetve lehet az is gond lehet, hogy későn adod. Egy időben én is 22.00kor adtam, de áttértem 20.00ra és most nem esik le annyiszor. A Lantust úgy tudom, hogy testsúlyhoz is állítják, illetve a páciens azon nem nagyon változtathat. Én 37et adok, de 94kg vagyok most.

    #349:

    jól gondolod, óriási érvágás lenne. Ugyanúgy, mint a rák. Azt is lehet,hogy tudják már gyógyítani, de minek gyógyítanák, ha az emberek így is elvegetálnak meg élnek vele még jobb esetben 10évet. Meg kell szórni a tömeget. És megint csak hatalmas pénz van benne. Mindent a pénz irányít és mindig is az irányított. Sajnos az ember élete a nagy gyógyszergyártóktól függ valahol, illetve a személy szerinti vagyontól. Ha van pénzed meggyúógyulsz, ha nincs meghalsz. Ennyi! Sajnos!

    Más:

    lett nekem egy OneTouch SelectMini vércukormérőm, de az istenért nem találok hozzá kezelési útmutatót, a könyve meg Celldömölkön van, tőlem 80km-re. Esetleg használ valaki ilyet?

    [ Szerkesztve ]

    Tigris, tigris, csóvafény...

Új hozzászólás Aktív témák