Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Drp81

    aktív tag

    válasz Kvelstadt #777 üzenetére

    Thx! :)
    A Tunnel City-ben, ahogy írtam is korábban, rendesen szívattak, így jóval később jöttem ide vissza, amikor már a katanám is +7 vagy +8-as volt és pár level up is megvolt. Így meglett elsőre, de emlékszem nagyon féltem, bemenni is, mert hogy előtte a "tűzbogarak" párszor kinyírtak, és gondoltam, ha ezek ilyen kemények, milyen lehet a boss. :)

    Amúgy az is fura volt, hogy csak az öreg király előtt lett meg a +10-es katana, de csak mert a King's Towerben egy Crystal lizard adott 6db chunkot... A pure stone már a játék felénél kb. megvolt. Plusz, ilyen sem volt még, hogy egy féle fegyverrel voltam végig, egyedül a Dragon Long Swordot maxoltam ki, de nagyon ritkán használtam, mert a katana 25+ dexnél már nagyobbat ütött.
    És ezekből is látszik, amit mondasz, hogy az első ilyen játékuk volt és kicsit bátortalanul készítették el. Nyilván ez jó pár óra DS és BB után tűnik így. Ha megjelenéskor 2009-ben játszok vele, akkor biztos összesz..tam volna magam :D

    DS1: Hát gyakorlatilag hetekig Blighttownban szívtam, szerintem volt 50-60 death csak ott... Blighttown után most Quelaagnál vagyok, nincs meg még az sem sajnos. A Valley of Drakes-ben meg mindig one shot-olnak a lightninget okádó dögök, ha meg elgurulok, leesek a párkányról :D Másfelé meg nem tudok menni. Csupa ideg voltam már, egy-két hónapja félre is tettem a game-et. De sokszor eszembe jut, gyakorlatilag minden nap, hogy meg kéne csinálni... A PS5-re is felraktam, de még nem indítottam el :D Lehet a hétvégén beizzítom.

    "Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

Új hozzászólás Aktív témák