Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz WonderCSabo #4087 üzenetére

    Hopp, ezeket nem is tudtam. :B

    Viszont ennek apropóján bütyköltem egy drivert a 2311 edid-edből, a 2312-es driverem alapján.
    Akinek problémája van (nem támogatott frissítés üzenet alváskor ébredéskor és hasonlók) az 50/72hz-el, az próbálja ki. Garantálni nem tudom a működését, mivel nem olyan a monitorom, 2312-vel jól működik. :D
    Plussz, a 2312hm tulajoknak is beletettem egy drivert, ami az enyém, átírt szériaszámmal. ;]
    Azt viszont észrevettem, hogy a gyári edid-ek szín és fehérpont értékei eltérnek a gyári 2312 és a 2311 között, ez nem tudom, okozhat-e gondot (pl kalibált megjelenítésben), mindenesetre a gyárinak megfelelő értékek vannak a különböző monitorokhoz.

    A file jelszava: hjgsdS45KDLŐ56Jhdf28RdhfZ789A. Ha már valaki letölti, legalább tudja, kik dolgoztak vele.

    [link] Ezúton kérnék is mindenkit, hogy a file megosztása a fórumba, a megfelelő hozzászólásokhoz történő linkeléssel történjen.

    +majd kérnék szépen visszajelzéseket, jól működik-e, és legfőképpen, hogy megszünteti-e másnál is az elsősorban készenlétből visszajövetelnél jelentkező "nem támogatott frissítés/febontás" problémát.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák