Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zanik

    addikt

    válasz wwhy #5604 üzenetére

    Ez a dilemma engem is érdekel!

    Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

  • Quent1n

    senior tag

    válasz wwhy #5604 üzenetére

    El kell zarandokolni és megnézni vhol mindkettőt élőbe. Nekem 6400 -as van és ezidáig maximálisan meg vagyok vele elégedve. Hetente 2-3 szor hurcolászom hatizsákba alkalmanként 2 és fél orát kb. Elég massziv darab sztem. Külsöleg izlések és pofonok nekem tetszik. Ujjlenyomatokat nem ragaszt és tisztitani se nehéz. Melegedni melegszik de csak ott ahol a videokari van. Ölbe másfél 2 ora utan lehet kellemetlen terheléstől függöen persze. Ilyenkor érdemes alácsapni egy atlaszt vagy vmit feltéve ha terverezel még gyerekeket :D . Billentyüzete elég jo/kellemes darab, touchpadja szinten min ahogy annak gombjai is. Szoval én nyugodt szivvel ajánlom ezt a tipust. Az ujakhoz még nem volt szerencsém élőben. Ha a belső mind1 akkor marad a személyes megtapizás illetve az ár. És tudom h most szentségtörést követek el de a Vistát is csak ajánani tudom hozzá. Nagyon ódzkodtam tőle de a frissitések feltelepitése után lekopogom tetszik a cucc. Bármelyik mellett döntessz is végül, sztem a Dell -ben nem fogsz csalodni.

    Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

  • kekegsm

    őstag

    válasz wwhy #5604 üzenetére

    A 6400 kifuto modell, mig a masik ketto az uj, a valtotipus.

    Bar en meg mindig azt mondom, hogy aki 1520/21-ben gondolkodik, varjon egy picit, hogy hogyan alakulnak a Vostro-arak. Irorszagban olcsobb a Vostro, mint az ugyanolyan teljesitmenyu Inspiron.

    Hatha Magyarorszagon is igy lesz. Turelem.

    Vista: Az elejen nekem is bajom volt vele, utaltam, problemas volt. De mostmar 1 eves, van hozza driver, kijott par patch, ami nagyon feljavitotta. Teljesen jol muxik nalam. Mondjuk en nem hasznalom az Aero-t meg ilyesfele "usernek_tetszik" dolgokat, most ranezesre XP-nek tunik, kikapcsoltam a szamomra felesleges dolgokat (pl indexeles), es nagy priman fut. Probaltam mellette az XP-t is, nem volt gyorsabb az sem. Mondjuk lassabb sem. De ettol fuggetlenul probalok lepest tartani. Ajanlom a winportal.net oldalt, ott lehet talalni a Vista rovatban nagyon jo tippeket, hogy hogyan lehet szemelyre szabni a dolgokat, meg mi mire valo. Hogy miert latjuk ugy, mintha felzabalna a memoriat (kozben meg csak kihasznalja okosan), meg ilyesmiket.
    Egyetlen dolog, ami fontos a Vistanal: min 2GB. Megy kevesebbel is, de oriasi nagysagrendbeli kulonbseg van egy kis bovites utan.

    [ Szerkesztve ]

    Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

Új hozzászólás Aktív témák