Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FehérHolló

    veterán

    válasz cadeyrn #19326 üzenetére

    Túlmelegedési gondon azt értettem, hogy aránylag gyorsan elszállt rajta a dedikált VGA a meleg miatt. Integrált kártyás nem nagyon érdekelt, csak azért néztem ennek is utána, mert vásárlás előtt álltam. Meg odaírtam, hogy a tiédet kiegészítem, nem ellene írok valamit. :)

    Utazó akku elég brutálul néz ki.

    A hangszórója nem rosszabb, mint bármely más Dell (vagy HP) üzleti laptopnak, amivel eddig találkoztam. (D820, D830, D630, E6410, E6520, HP-k típusszámát nem tudom, de van köztük a D800-nál régebbi :) )
    Egyik hosszabb távú munkámból adódóan volt pár felvételem 55 Hz -> 3 kHz tartományban (egy frekvencián több erősségű), tisztán szinuszos. A fülem és a fülhallgatóm tegyük fel, hogy jó 50 Hz és 4 kHz között. (A helyszínen mindent hallottam.)
    Tapasztalatok:
    D820 hangkártya 55 Hz-es hangot simán kipréselt magából mind bedugott fülesre, mind a hangszórón. (Volt valamennyi csillapítás, de hallható volt.)
    E6520 55 Hz-et nem képes kiadni a fülhallgatóra sem rendesen, 80 Hz-nél már teljesen ok. Tehát 80 Hz alatt a kártya fogja meg. A hangszórón 125Hz alatt viszont olyan erős a csillapítás, hogy 80 Hz-ből max hangerőn nem hallani semmit, 125-ből már valamennyit lehet.
    Mindkét noti hangja viszonylag jól kijön a maradék intervallumban (125 Hz -> 3 kHz). Ha nagyon szeretnétek, megnézem a magasabb frekvenciákat is, de abba bele fogok őrülni. (3 kHz-es szinuszt például nem viselem el 10 másodpercnél tovább. :D)

    [ Szerkesztve ]

    Skynet is real. It's called Google.

  • Chaser

    titán

    válasz cadeyrn #19326 üzenetére

    Csak nem dokkoló volt :R Az inteles verzió heatsinkje kb akkora, mint a régi 1525-ösömben levő intel 3100-ason, hát az se sokkal eszik kevesebbet, ha egyáltalán kevesebbet eszik, ezért nem értem mért melegedne túl az inteles megoldás. A 1525-ben net közben jó fél óra után kapcsol be a venti, addig csak a hdd hangja van. De utána is gyorsan lekapcsolja magát.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák