Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FehérHolló

    veterán

    válasz quaker63 #18863 üzenetére

    1. Úgy látszik, mégis gondot okoz a "felélesztés", különben nem jöttél volna ide duzzogni.

    2. A legtöbb Linux disztribúció (ezen belül minden népszerű), a Vista és a Win7 is magától felismeri a lehetséges 6 kártya mindegyikét, ha megkéred rá a megfelelő módon.

    3. Nálam a service tag alapján pontosan 1 drivert ajánl fel a lehetséges 4 közül a wifinél. Sőt, pontosan azonosítja a gépben lévő összes többi hardvert is, és csak a hozzájuk tartozó illesztőprogramokat jeleníti meg. Valamit te szúrtál el, úgyhogy sürgősen állj le a személyeskedéssel.

    Skynet is real. It's called Google.

  • Nyigu

    csendes tag

    válasz quaker63 #18863 üzenetére

    Hali
    Én nem tudom miért fikázzák páran a Dell oldalát.Ha veszel egy gépet a Dell-nek ki kellene találni hogy milyen oprendszert teszel rá?Ha adna cd-t akkor milyen kéne?Xp-s?Win7-es?32 vagy 64 bites?Vagy Vista?Ha mindenki igényét ki szeretnék elégíteni akkor lehet hogy egy 8.5 Gb-os doublelayer lemez kéne a gép mellé.Manapság egy Win 7-et feltenni kb 15-20 perc.Mikor felraktam az oprendszert semmi mást nem csináltam mint ráeresztettem a gépre az Everest ultimate edition-t.Az azt is kiírja hogy mikor sz@rtál utoljára.A wifit nem ismeri fel a win7 alapból de a netkábelt bedugva egyből van net.Nem nyavalyogni kéne hanem körülnézni.Sokan azt állítják magukról hogy nem számtechguruk.Azok vigyék szakemberhez a gépet.De ha valaki bevállal egy oprendszer telepítést(amibe beletartoznak a driver-szoftver telepítések is) akkor ne a dell-t hibáztassa amiért nem talál meg egy kib@szott wifi drivert.Ha 100 emberből 97 megcsinálja akkor valószínű hogy nem ők a szerencsés hülyék.Ez építő jellegű kritika akar lenni nem pedig leb@szás.

    Prestigio Multipad 8.0 Pro Duo PMP5580C

  • SzaboZE

    addikt

    válasz quaker63 #18863 üzenetére

    Neked nem tűnik fel, hogy minden mondatod ellentétes az előzővel?

    "Oprendszer nélkül vásároltam a gépet, mert nem okoz gondot egy új pc felélesztése."

    Ezekszerint mégis.

    "Pontosan tudtam, hogy milyen konfigot vettem" vs "Nekem "baromnak" ez csak úgy ment, hogy megnéztem milyen van benne"

    Te olvasod is a fórumot vagy csak csinálod a hangulatot?

    "A win7 fel sem ismerte, hogy van webcam a gépben." vs "Windows 7 64 oprendszer van rajta és az msn, skype látja a beépített webkamerát, de ezen kívül nem megy sajnos"

    Imaging eszközöknél megtalálod, most másodszor írom le (bár úgyse olvasod a fórumot), hogy a win7 alapban felismeri. Ezt bizonyítja az hogy az msn és a skype látja. Ha nem lenne fent a driver, akkor az előbbiek nem látnák! Sőt van hogy olyankor sem látják amikor a driver ennek ellenére OK.

    "ha szerencsénk van, akkor a vásárolt modellünkhöz csak 1 db hálókártya driver dob ki számunkra (esetemben Realtek RTL8105E-VB 10/100 Ethernet Controller)" vs
    "az N5110-nél a Win7 64 bites oprendszerhez a Network fülecske alatt 8 db drivert is felajánl, de csak 3-ra van szükség közülük."

    Ha szerencsénk van, akkor a felhasználó tudja értelmezni a Driver és az Application, esetleg a Patch szavakat és a 8db-ból egyből 3 lesz...

    Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

Új hozzászólás Aktív témák