Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nyigu

    csendes tag

    válasz quaker63 #18863 üzenetére

    Hali
    Én nem tudom miért fikázzák páran a Dell oldalát.Ha veszel egy gépet a Dell-nek ki kellene találni hogy milyen oprendszert teszel rá?Ha adna cd-t akkor milyen kéne?Xp-s?Win7-es?32 vagy 64 bites?Vagy Vista?Ha mindenki igényét ki szeretnék elégíteni akkor lehet hogy egy 8.5 Gb-os doublelayer lemez kéne a gép mellé.Manapság egy Win 7-et feltenni kb 15-20 perc.Mikor felraktam az oprendszert semmi mást nem csináltam mint ráeresztettem a gépre az Everest ultimate edition-t.Az azt is kiírja hogy mikor sz@rtál utoljára.A wifit nem ismeri fel a win7 alapból de a netkábelt bedugva egyből van net.Nem nyavalyogni kéne hanem körülnézni.Sokan azt állítják magukról hogy nem számtechguruk.Azok vigyék szakemberhez a gépet.De ha valaki bevállal egy oprendszer telepítést(amibe beletartoznak a driver-szoftver telepítések is) akkor ne a dell-t hibáztassa amiért nem talál meg egy kib@szott wifi drivert.Ha 100 emberből 97 megcsinálja akkor valószínű hogy nem ők a szerencsés hülyék.Ez építő jellegű kritika akar lenni nem pedig leb@szás.

    Prestigio Multipad 8.0 Pro Duo PMP5580C

Új hozzászólás Aktív témák