Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ArrayOfLilly

    aktív tag

    válasz formasu #10249 üzenetére

    Ezt nyilván minden egyedi esetben érdemes megvizsgálni.

    Én itthon is angol nyelvű oprendszerrel kértem a gépet, mert az elmebeteg magyar félrefordításokat nem mindig fogom fel, valamit a hibaüzenetekről is hamarább találok angol nyelven infót, ha valamit elrontok. Tehát nekem ez pl. nem játszik.

    A billentyűzet van akinek fontos, és van akinek meg nem.

    A garancia annyi, amennyit veszel. Kint is vehetsz 3-4 évet, helyszínit vagy szervízgaranciát, ízlés szerint. Az én kintről hozottamé pl. jobb, mint, amit itt adnak. Csak ahhoz, hogy az előnyösebb ajánlatot tudd kiválasztani, körültekintően kell tájékozódni, előre.

    És akkor a két konfig összehasonlítása alant:
    xps m1530 (T7500, 2 GB RAM, 250 GB HDD, geforce 8400 GS, bluetooth nélkül, vírusirtó 30 nap próbaverzió, nincsen Microosft Works 9.0, nincsen Lojack, 3 év szervizgarancia) 417e+áfa

    kontra

    xps m1530 (T9300, 4GB RAM, 320 GB HDD, geforce 8600 gt, bluetooth, 3 év TrendMicro, Microsoft Works 9.0, 3 év Lojack, 3 év helyszíni garancia 24 órán belül javítva, belkin hátizsák, logitech v220 egér, átalakító a csatlakozó miatt) 323e.

    Nekem az utóbbi érte meg jobban, és úgy érzem, az importőr nem palizott be.

    Szerintem bánjunk óvatosabban a kifejezésekkel, amikor egymás üzletéről beszélünk. És figyeljünk oda jobban a saját érdekeinkre, mindannyian jobban járunk.

    http://www.arrayoflilly.com

  • #34784256

    törölt tag

    válasz formasu #10249 üzenetére

    Igen azt választanám, én kint vettem a Vostro 1700-asomat, 156.000 HUF-nak megfelelő összegért akkor amikor otthon került, kb. 320-340.000 HUF-ba. És a garancia kérdést felesleges feszsegetni, mert otthon is és külföldön is annyi garival veszed amennyivel akkarod, szóval az változó, ergó nem lehet kijelenteni, hogy a kintről vett gépekre még hozzá kell adni X összeget a gari vásárlás miatt, mert nem azért kell hozzaadni, mert kintről lett vételezve, hanem azért mert a vásárló többet szeretne. Nem tudom ennél jobban elmagyarázni magam.
    És nem azt az árat kellene alapul venni amit az itt hirdető "viszonteladók" írnak, hanem azt amennyiért Te magadnak meg tudod kintről szerezni ( feltéve, hogy van rá lehetőséged ), mert ugye akkor lényegesen olcsóbb tud lenni.
    A Windowsal kapcsolatban meg annyit, hogy 1000-ből egy embert ha találsz aki megvesz egy angol Win-t majd bemegy a boltba vásárolni mellé egy magyart, ahelyett, hogy letöltene egyet. Magyarországon, még egy Win-t sem szokás venni, nemhogy kettőt egyből. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák