Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #34784256

    törölt tag

    válasz catty21 #9854 üzenetére

    Kedves Catty, ez a "nem tudok angolul azért nem tudom megoldani a problémámat", benne van a minden idők TOP 10 kifogásában, közvetlenül a "munkahelyi tűzfalam nem engedi használni a google-t" és az "én már mindent kipróbáltam, de semmi sem segített" között. Ha meg akarta volna oldani a gondot akkor rákeres magától, és legfeljebb ha nincs magyar találat akkor idejön és megkér valakit, hogy fordítsa le ( bár erre is van külön topik, de nemhiszem, hogy itt is megválaszolták a kérdést ). Örülök, hogy egy beestél ide és az alső hozzászólásod a fórumhoz ennyire értékesre sikerült. Még egy dolog: a kérdezőnek megválaszoltam a kérdését, és a kommentet azért tettem oda, hogy hátha a jövőben hatékonyabban tudja kezelni a problémáit ( legalábbis az ilyen jellegűeket ) és nem fölényeskedésnek szántam, csak egyszerűen elkeserítő ez a fajta hozzáállás. A Te kis drámai hozzászólásod nem különben.

    És ha nem a topik-hoz kapcsolódik amit irsz, azt illik OFF-ra tenni, ha már ilyen "kioktatósdis-ki a bölcsebbet-erkölcsileg túllépek rajtad"-ot akarsz játszani.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák