Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz vscotina #6243 üzenetére

    én nem használom egyáltalán a media directet, szerintem nem is kaptam a géphez (nem emlékszem), de ha kaptam, akkor is már az enyészeté lett, mert azóta teljesen újra lett partícionálva a vinyó.
    a Dell support szerint simán ha megnyomod kikapcsolt állapotban, vagy hibernált állapotban a MD gombot, akkor betöltődik a kezelőfelület, és annyi. mondjuk nekem gyanús, hogy mi a túrónak kell egy 2 gigás partíció egy ilyen szoftverhez... egy csutka XP 100 mega alatt van, kodekekkel együtt mondjuk 150mega, de nem 2 giga :F

    itt van amúgy egy leírás (angolul), hátha valakit érdekel. letöltető vezióval, meg pontról-pontra utasításokkal az install-t illetően: [link]. mondjuk továbbra is fentartom, hogy egy XP nagyjából fél perc alatt be kell töltödjön a gombnyomástól számítva, és akkor bármit csinálhatsz (zene, film, office, stb), így szerintem értelmetlen helypazarlás egy ilyen program...
    gyárilag amúgy a Latitude szériához nem jár füles. én mondjuk kaptam egyet hozzá ajándékba, de ez elég vacak, csak arra jó, hogy skype-on beszélgessek vele (mikrofonos).

    meg tudom adni a bolt címét, elérhetőségét, csak az a szépséghibája a dolognak, hogy Pekingben van, ott vettem a gépemet...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák