Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Francia91

    veterán

    válasz VANESSZA1 #55565 üzenetére

    Picit bővebben kifejtve? :)
    Érdekelne olyan ember véleménye, aki már huzamosabb ideje használja. Úgy hallottam és olvastam, hogy az AMD GPU-s modelekkel több baj szokott lenni, a Quadro-s modellek stabilabbak. De ezt csak olvastam és hallottam. Neked 4 magos CPU-d van benne? Ha igen, leírnád, hogy stresszteszt alatt mennyire melegszik a CPU és GPU (AMD vagy nVidia van Neked)? Mennyire bír el a hűtőrendszer ezzel a hardverrel? Valamint az alap FullHD kijelződ van-e, vagy az IPS. Ha az alap, akkor az milyen minőségű.
    HP EliteBook 8560W-ről váltottam, ott akármit csináltam, gyengének éreztem a hűtőrendszert a Core i5 2520M - Quadro 2000M párosnak. GPU 77 fokig, CPU 89 fokig (Turbo Boost kikapcsolásával, ha bekapcsoltam akkor benyalt 97-98 fokba a proci) ment fel úgy, hogy kimaxoltam a ventillátor fordulatszámát, MX-4-es pasztával...
    Ennél a 6600-asnál komolyabb hűtést láttam, remélem tényleg így is van. Rég vágyok már egy ilyen nagy DELL-re, most jutottam idáig, feljebb és feljebb lépkedve (ThinkPad T500 - EliteBook 8560W most meg az M6600-as Precision). 6800-asra pedig nem futja jelenleg, az szinte dupla ilyen árú... Majd egyszer

    [ Szerkesztve ]

    "Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

Új hozzászólás Aktív témák