Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DiVaD

    senior tag

    ldave: Hmm... ezt még nem is láttam. :)

    runner 125: ldave által belinkelt kép, azért már korrekt. :) De pl. Én kb. 1,5 éve egy Dell Latitude E5430 notit akartam, más kérdés, hogy végül más lett belőle, de az tényleg nagyon tetszett. Más kérdés, hogy mostanra már szinte alig nézek meg olyan gépet, amiben van optikai meghajtó (számomra felesleges lett), főleg mióta a Windows-t is lehet USB-ről telepíteni ( USB/DVD download tool). Csak azért távolódtam el az Inspiron szériától, mert az idők folyamán 2 alsó Inspiront is vettem (akkor még nem láttam be, hogy nem csak pl. a matt kijelzőért vagy esetleg a jobb házért kér el pluszt pénzt a Dell). Nevezetesen az egyik az N5010 a másik pedig egy Pentium 4-es korszakból való 5100-as gép. Szerencsére ajándékba kaptam, de a mai napig nem tudom megérteni, hogy adhattak ki egy olyan rossz hűtéssel rendelkező gépet.

    szerk: Szerintetek ha a DVD-RW helyére rakok egy SSD-t (emlékeim szerint az SATA1) akkor azért gyorsabb lesz, mint a HDD helyén lévő HDD (ez SATA2)? Csak mert fentebb említettem nem igazán férek hozzá a HDD-hez, más kérdés, hogy anyám szükségesnek érzi a DVD-t is (úgy, hogy a 1,5 éve alatt egyet nem olvasott be..., de max. meggyőzöm)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák