Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Salex1

    senior tag

    válasz atike #84560 üzenetére

    Én meg a bocskairól jöttem volna a 35-re, de a sor a síneknél állt, aki nem tudná az kb 800m. Végül a "plázánál" mentem fel, az előttem álló és én tudtunk kikanyarodni, mert nem volt több hely (végül még utánunk fordult egy agyament, a szembe sávba előrébb ment és ott befurakodott, pedig nem is BMW-s volt).
    A kisebbik gond az ipartelepnél befurakodókkal van akik miatt megáll az egész sor, a nagyobbik pedig a felhajtónál a lámpa továbbra is.. az után mindig jól (jobban) lehet haladni. (a városig, mert ott megint tökölészés megy).
    35-ön kiemelve három probléma van:
    1. túl sok a mazsola, aki nem tud vezetni
    2. a felhajtó lámpa nagyon rosszul van beállítva (szerintem egyenesen felesleges)
    3. miért nincs 2x2 sáv, vagy egy másik út ahol be lehet jönni Debrecenbe??? (400m asztfalt kellene és alsó-józsát be lehetne kötni a 357-be. WTF

    És ami még nagyon zavar, hogy a nyomorult rádióban azt mondják a 10-al döcögő fülébe folyamatosan, hogy LASSABBAN MER' CSÚSZIK. Hát tudod mit, NEM, ha normálisan mész nem fogsz megcsúszni. Vedd meg azt a ki--- téli gumit, és mehetsz 40-50-el nyugodt szívvel.
    (Józsáról reggel a böszörményin 90-el jöttem egy szakaszon és kicsit sem csúszott! Direkt rápróbáltam és a szinte az ABS sem kapcsolt be. Persze normális téli van fent.)

Új hozzászólás Aktív témák