Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DJ. Ru$y

    félisten

    válasz devil-k #69030 üzenetére

    Amúgy ami magyarázat lehet, Laranál mondjuk szerintem ilyesmi játszok (bocs Lara, nem biztos :) ) meg akik 1 félét gyűjtenek, hogy megfogja a logó vagy maga a márka, valaki vagy valami miatt megszereti. Aki meg mindenfélét gyűjt, őt meg lehet érte egy olyan jó behatás az energiaitalok miatt, ami miatt azt mondja, hogy hű ő ilyeneket fog gyűjteni. Van aki sörösöket gyűjti csak, mert imádja a sört, van aki sörös hordókat gyűjt (nem az ipari, hanem az 5 literes party hordó). Egy-két dologgal megmagyarázható, ismerek olyat, aki csavaranyákat gyűjt, de van neki több kilós, ami egy bánya dömperről származik, ilyen helyen dolgozok, ez a foglalkozása (autó és nehézgép szerelő), ő ezért gyűjti. Szóval ja.

    [ Szerkesztve ]

    Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

  • Laraxior

    titán

    válasz devil-k #69030 üzenetére

    A 2007-es dobozban nem tudom mi lehet, de lehet, hogy a tejeskávéból már kávépárlat lett az eltelt idő alatt :D
    Sosem fogom megtudni. :B

    (#69031) DJ. Ru$y:
    Én amikor először rendeltem a Biritsh Store-ból szimpla kíváncsiságból, hogy milyen ízűek azok a Monsterek amik nem kaphatóak itthon. Aztán megmaradtak a dobozok, aztán jött még egy rendelés, és szépen lassan elkezdtek gyűlni. Aztán megtetszettek :D Egy darabig megkóstoltam mindet, most már egyiket sem iszom meg, sőt az üres dobozok helyére is igyekszem telit tenni. :B

    [ Szerkesztve ]

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Új hozzászólás Aktív témák