Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RandomName

    aktív tag

    válasz patex1983 #158041 üzenetére

    Inkább csak ilyen érdemes kicsit túlbonyolítani.
    Van amikor valaki mondja, hogy sz*r az X márka, mert neki 2 hónap alatt leszakadt a lábáról. De a történetből nem derül ki, hogy milyen cipő volt.
    A legtöbb sportcipő az sportolási időtartamra van kitalálva. Pontosabban az átlagos edzési idő körül van belőve a napi hordási ideje. ami jellemzően 4 óra.
    Ezen kívül a legtöbb cipő súlykorlátos, 85-90 kg fölött erre külön figyelni kell.

    Én pl csak hétvégente hordok nem munkaruházatot, de akkor kb+ 10 óra. Így én figyelembe véve a hordási időtartamot, a súlyomat, gyakorlatilag a túracipők között találtam olyat ami alkalmas arra, hogy használjam.

    "A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

  • zolikaDB

    veterán

    válasz patex1983 #158041 üzenetére

    Nagyjából ja. Bár én is az 1983-hoz közel születtem.
    Kb. sejtem, mit akar jelenteni a sneaker cipő, de amikor én tornacipőt hordtam/vettem/használtam, az nem olyan volt, mint manapság a sneaker, DE nekem 48-as lábam van, tehát azt hordok, ami van raktáron :DDD

    (#158060) KROK640: jó, jó, boomer vagyok, de akkor is, mennyivel másabb volt az autóipar "akkoriban".
    Gondoljatok bele, elporladt, beposhadt a kárpit, de azon túl 70 év után is kevés hibával útrakész ez a verda is (úgy, hogy sosem hallottam a márkáról, ami amúgy már nem is létezik): 74 éves pajtalelet "Nash"
    Annyira érdekel az ilyen talált vasak élettörténete, mit láttak az elmúlt évtizedekben, mi a történetük, miért álltak, ki volt a gazdájuk és a többi...
    Hogyan tervezték, milyen gépekkel állították elő a szerszámokat a gyártáshoz, hogy, miből lett az, ami 70 év után is tart...

Új hozzászólás Aktív témák