Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz bobace #105171 üzenetére

    az első hazugságnál / kamu mondatnál ott kell hagyni mindenkit
    Sokszor az a gond, hogy az emberek látják, hogy átverés lesz ebből, de annyira ragaszkodnak a kinézett autóhoz, hogy benyelik. Utána persze megy a szitkozódás
    Én úgy vagyok vele, hogy aki 1x hazudik, az miért ne hazudna többször?

    A kedvencem, mikor látja az ember, hogy egyértelműen törve volt és ezt a kérdést átugorva rákérdezek, hogy ki és hol, mivel javította, aztán jön a válasz, hogy "Háde ez nem volt törve". Oké, nem volt, viszlát.

    Tavalyelőtt akartam autót venni körül, kb. mindenki hazudott már telefonban is, így hagytam inkább a fenébe, járok busszal.

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • PLaci58

    őstag

    válasz bobace #105171 üzenetére

    Azért nézz alá a PUG-nak, mert rohadnak rendesen. Én manapság ilyen rozsdatemetőt nem láttam.
    Most adtam el 2002-es 1,4-es 8 szelepes Thaliát 115ekm-el 300-ért. A szembe szomszéd vette meg. Annak ellenére, hogy törtem kicsit az oldalát 13 éve, nem megy a klíma és gyenge már a szervó. Üzembiztos, ha van benne benzin megy.
    ui. Én egy 2003-as PUG 307CC-t vettem, elvileg 145 ekm volt benne. Ennek az aljához képest a Thalia új autó 15 évesen. Mondjuk a vizsgára csak a kipufogót javíttattam, meg az első féktárcsát, betétet cseréltem. Simán átment.

    [ Szerkesztve ]

    "Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

  • PindurAnna

    Közösségépítő

    válasz bobace #105171 üzenetére

    Én találtam rendes kereskedőt. Két éve a Your Car-tól vettük az autót a Böszörményi útról. Nekem kikötésem volt, hogy saját szervizes ismerőshöz elvitessem a megvásárolandó autót, had vizsgálják át. Itt az ügyvezető egyből azt mondta, hogy persze természetesen, de ne szedjék darabokra az autót és ott akar lenni mellette, látni akarja mit csinálnak. Így is volt, lefoglalóztam pénteken az autót 20 000Ft-tal, hétfőre megbeszéltem a szervizben egy időpontot, a kereskedő odavitte az ő költségén az autót, megnézte mit csinálnak vele. A kiadott szervizlapon mindent rajta volt, még a karcok is. Ennek fejében aludtuk ki a vételárat. De mivel nem volt rajta vonóhorog se műszaki, így még ő vonóhorgot is beszerezte, beszereltette és leműszakiztatta, meg meghatalmazással át is íratta.
    213ezer km-rel vettül meg az akkor 8 éves autót. Nagyon korrekt volt és segítőkész..látszott, hogy tudatában van annak, hogy a vevőből él. Még amikor átvettem az autót, ott álltam egyedül és néztem mi hogy van benne. Nem volt vontatókötél benne, és az alkalmazottal nyitogatta ki a többi ott árult autót, amibe volt vontatókötél már tette is át hozzám.

    Sehol..jelzem..sehol nem mondták a debreceni kereskedők azt, amikor kértem vigyük el a szervizbe had nézessem a saját költségemen át, hogy persze elvisszük. Csak ez az egy kereskedő az első szóra rábólintott.

    Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

  • sto1911

    veterán

    válasz bobace #105171 üzenetére

    De, 190-el vettem, olyan 193-al, ha jól emlékszem. Mondeo, 2.0 td, fűtött, eső- és fényérzékelős szélvédő, fűtött első ülések, tempomat meg limiter, digi klíma, ami így eszembe jut, 3M volt.
    Én nagy és frissebb, újabb autót kerestem, az előzőt 10 évesen vettem, 5 évig használtam, lényegében hibátlan állapotban volt. Vehettem volna 2M-ért 8-10 évest is, de úgy gondoltam megéri az újabb a felárat.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés