Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz jim bcs #66907 üzenetére

    és (#66906) atike: Köszönöm, bár reméltem hogy feltételezitek az emberről, hogy tudja használni a gúgölt :U
    Ami természetesen meg is történt, mielőtt ide írtam.

    A link amit betettetek viszont OKJ-ről szól és épp a lap alján lévő szöveg miatt írtam ide, hogy hátha valaki gyakorlatból is tudja hogy mi az aktuális rendje a dolognak és melyik iskolánál érdemes ezzel foglalkozni, ahol nem csak fotóról lát az ember targoncát.
    " TARGONCAVEZETŐ OKJ VÉGZETTSÉGEN KÍVÜL A 40/2009. KHEM RENDELET SZERINTI TARGONCA JOGOSÍTVÁNNYAL IS RENDELKEZNI KELL.

    Nekem is van olyan barátom, aki a Tesco, illetve Audi cégnél megcsinálta, de saját bevallása szerint sem merne targoncára ülni, mert csak papírja van, de tudása nincs.

    Tehát elmondanám ismét, átfogalmazva, hátha így kapok tényleges segítséget is:
    Van itt valaki, akinek van targonca jogosítványa, ami mögött gyakorlati tudás is van, használja / használta is am munkájához, illetve képben van az aktuális szabályokkal, másodsorban azzal, hogy Debrecenben hol érdemes megcsinálni, ha önköltségen akarja az ember elvégezni?

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák