Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Calogero

    addikt

    válasz Sanki #160689 üzenetére

    Mi személyesen intéztük. Az eladóval együtt közösen, ő felmondta és kifizette a ráeső díjat, én meg megkötöttem az új szerződést.

    Ha megkötötted a kereskedőnél az új szerződést ajánlom 30 napon belül ellenőrizd, hogy az elosztónál is átkerült a nevedre az óra.

    Én a gázzal most szívtam. A történet:
    2018 szeptember 18-án került a birtokomba az ingatlan, a közművekhez szept 19-én mentünk. Az MVM-nél (akkor Nemzeti Közművek) megkötöttem a szerződést, a szerződésben benne van, hogy ők intézkednek a Opus Tigáznál (akkor még Tigás-DSO)
    Eddig mindig otthon voltam az éves leolvasásánál, de most nem. Jött az Opus embere de nem talált otthon, és hívni sem tudott, mert Opusnál még az óra a régi tulaj nevén volt.

    Két ünnep között az MVM és az Opus Tigáz között rohangáltam. A leolvasó azt mondta menjek a MVM-hez, ott kiderült a szerződés 2018-as, és jelezték akkor azt Opusnak, menjek oda. Elmentem az Opushoz, ott azt mondták hogy nem kaptak értesítőt, menjek vissza a MVM-hez, mert így jogtalanul használom a gázórát és bünti is járhat érte.
    Vissza mentem a MNV-hez ott adtak egy írásos igazolást hogy szept 28-án nevemre került az óra.
    Ezt az igazolást elvittem az Opusnak. Végül elkezdték a kivizsgálást.

    Tegnap előtt jött egy értesítés, hogy a Opus egyeztetett az MVM-vel, és a gázórát a nevemre írták.

    Az hogy ki hibázott 2018-ban az nem derült ki, a két szolgáltató egymásra mutogatott, de szerintem az Opus.

Új hozzászólás Aktív témák