Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUTCHDB

    nagyúr

    válasz Peti78 #105398 üzenetére

    Az auto temahoz ismet hozzaszolnek, es nem is igazan valasz lenne.
    Nyilvan mindenkinek mas az igenye, es mast preferal.
    Van aki a dizajnra megy, van aki a funkcionalitasra, van a tartossagra, van akit a fogyasztasi adat hoz lazba.

    En nagyon sok autot vezettem, hasznaltam tartosan is az elmult 29 evben, miota vezetek.
    Ladaval kezdtem, Fiat uno, sok sok honda, majd peugeot, toyota, es az utolso 3 autom vw volt.
    Ceges autokent szinte minden tipus a citroentol a dusteren at az octavian keresztul a mercedes b, es audi a3 is szerepel a palettaban.

    En nem veletlenul hasznalok vw-t, es dieselt mint maganember.
    Mind vezetesi elmeny, mind fogyasztas, mind szervizigeny szempontjabol a vw csoport autoi szerintem nagyon jok.

    Igaz en nem tehetem meg, hogy egy vadi uj vw passat-tot vegyek, de az en 7 evesem is hibatlan szinte minden teren. (Dizajnban mar picit elavult, de egyeb teren bizony sok sok mas marka jelenlegi modelljet lepipalja.)

    Tudom mas ertekrol volt szo, de en tovabbra is azt mondom TAPASZTALATBOL, hogy egy fabia igen is nagyon jo vetel.
    Szerintem patent auto, es egy francia biztos, hogy nem es egy japan is csak joval tobbert veszi fel vele a versenyt.
    Nagyon jo menetteljesitmeny,

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Új hozzászólás Aktív témák