Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • melega

    őstag

    válasz siposz #7530 üzenetére

    Értem.

    Nekem egyik kedvenc játékom a Demon souls remake, megvolt az összes bossfight segítség nélkül. Mondjuk a Pantratort mérgeztem rendesen meg az Old kinget.

    A másik most az Elden ringbe pcn működik a pvp, viszont a DS 3 ba a rádióhullámú videókártyám gyönge volt hozzá sajnos annó azon a gépemen.

    Meg akkor nem tudtam még hogy a fegyvereket titan sharddal, large titan sharddal, titan chunkkal, vagy titan scalel végül titan slannal kell fejleszteni, a pajzsomat is vagy titan twinnel.
    Nem tudtam hogy az élet és endurance fejlesztése a legfontosabb mivel a bossok akkorát csapnak hogy a hosszú életcsík több mint egyharmada fuccs.

    Sajnos akkor 2017 elején gyönge volt a rádióhullámú videókártyám a pvphez.
    Nem tudtam hogyan szedjek össze 12 estus flaskát mint most és azt hogyan kell 12+9 esre fejleszteni ahogy most állok.
    A Nameless king meglett amúgy az ikreket sokkal könnyebb volt megsebezni, sokkal több életüket vonta le a villámló kard.
    Nameless king 2 teljes délután volt.

    Szerintem aki noobként kezdi kéne nekik egy külön fórum.
    Meg nooboknak egyébként.

    Végszó: Sokkal szívesebben játszom a Demon souls remaket meg a DS 3 at mint az évesformára vágott CoD, Battlefield, Battlefront, AC, Far Cry, Batman fostengert.

    Régen szerettem ezeket, mostmár hogy majdnem minden részük megvolt halálra unom.
    A Demon souls meg a DS 3 annyira izgalomba hoz hogy nem tudom megunni.
    Ennyi

    [ Szerkesztve ]

  • melega

    őstag

    válasz siposz #7530 üzenetére

    A másik ha valamikor újrakezdem az Elden ringet, akkor varázsló karakterrel megyek.

    Papként kezdtem és warrior karaktert csináltam belőle a kardomat pajzsomat maximumra húztam a farkasok támadását is.

    A Ranny mellékszál meglett ahhoz sokat youtuboztam.
    A végén 3 szor töltöttem vissza Star ending, előtte normal ending két lehetőséggel.
    Dlct várok és a dark souls 1 et is varázsló karakterrel kezdem el ps 5 ön hogy tudjam mérgezni a nehéz főbossokat.

  • melega

    őstag

    válasz siposz #7530 üzenetére

    Még annyi hogy a DS 3 ba lovagként kellett volna kezdenem a maxra fejlesztett pajzs elnyelte volna Nameless king támadásait, zsoldosként viszont ha a pajzsot eltalálta 1/3 életem oda volt.

    Ugyanez volt Dancernél is.

    Most azon gondolkozom hogy a Dark souls 1 et knightként assassinként vagy varázslóként kezdjem el.
    A lovag pajzsa elnyeli a támadásokat ellentétben a varázslóval tudok mérgezni. Az assasinnal is ha fölveszem a varázspálcát azzal is viszont lopakodásban sunyin ölésben kiváló.

Új hozzászólás Aktív témák