Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shadowguard

    senior tag

    válasz Šolaire #6063 üzenetére

    Igen, csak még nem volt időm elmenni oda. Most úgy voltam vele, voltaképpen nem is vagyok álmos, mégis megnézem. Három próbálkozás és 70ezer lélek árán, de meglett. Kifejezetten könnyű egy boss :)
    Aztán ha már belelendültem akkor Gwyn papát csak nem kellene otthagyni egyedül... Amikor azt a bossrunt megláttam kicsit elkapott az idegbaj azért... Az első egy-két try-nál még szépen lecsapdostam őket, de a végén már csak végigfutottam. A lelkeket úgysem próbáltam meg felszedni, mert pár try után rájöttem, hogy abba úgyis belehalok.
    Pedig nem volt nehéz fight, csak két dologra kellett rájönnöm:
    - A vén pirománt nem akadályozzák a tereptárgyak, csak engem. Nem egyszerűen átcsap a köveken, keresztül is charge-ol rajta.
    - A 20 flaska csak elterelésnek van. Ha inni próbáltam azt abban a pillanatban megbosszulta. Tök mindegy hol álltam, mi volt köztünk, jött és ütött...
    Úgyhogy ivás nélkül csináltam meg, összesen kétszer tudott megütni, a harmadikba bele is halok.

    Elegem is volt a végére a tűzből, úgyhogy tartottam magam a tervhez és kigyalogoltam... Izééé... Ez mi volt? Én végig azt hittem Frampt az egyetlen halkígyó, de itt rengetegen voltak. Egyáltalán mik ezek? :F

    Most viszont alszok egyet az élményre, fél ötig van rá időm :DDD

Új hozzászólás Aktív témák