Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz Luck Dragon #310 üzenetére

    Képtelenség, hogy kár legyen. Az oka prózai, amilyen autóink eddig voltak, azokhoz képest előrelépés mindenképp. Egyetlen autóm volt, ami talán sok mindenben verhetné, egy 2006-os Focus. Mármint gondolok itt kényelemre, minőségre, felszereltségre (fűtött szélvédő, hűtött kesztyűtartó), meg sok minden egyébre. Helykínálatra természetesen a Lodgy a nyerő.

    Volt 77-es 1.3 benzin Fiesta még Anyám nevén, de évekig csak én hajtottam. Aztán lett 86-os 1.6D Fiesta, később 95-ös 1.9D Clio (ezt tegnap íratta át sógorom a nevére, eddig nálunk volt kb. 2002 óta), a Clio-ig Anyám nevén voltak az említett autók, a Clio-t meg húgom hajtotta ameddig ki nem költöztek külföldre. Kb. másfél éve van nálam csak. Mellettük nekem volt Proton Persona 315 1.5 benzin, Mazda 626 2.0DiTD, Focus 2.0 TDCI (amin 1 év alatt ameddig nálam volt min. 500.000-et buktam főként egy idióta szerelő miatt, de voltak egyéb szerencsétlenségek is mint szarvas bepuszilta a bal lámpát, kutya megrágta az orrát), és most van egy 2000-es Zafira 2.0 D az építkezéshez futózni, pakolni, kutyákat Tiszára vinni stb. és feleségemnek lesz a Lodgy, aki kb. a Clio-t meg a Zafirát vezette eddig összesen. Meg a fókát néhányszor. Nem látom lehetőségét a "kár volt"-nak. Azokhoz képest, amik eddig voltak, nem megy majd ez sem rosszabbul, az ülések nem süppedősek, de azt meg túléljük. Max. párnázott üléshuzatot kap majd.

Új hozzászólás Aktív témák