Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AMD Power

    titán

    válasz Luck Dragon #298 üzenetére

    Délután volt egy szabad óránk. Ki is mentünk feleségemmel a Budakalászi Daciaba. Megnéztük a Logan MCV, Sandero ,Logan és a Dustert-t is. Első találkozásra meglepően meggyőző volt maga a Dacia. Mármint ahhoz képest amit vártam. Most néztem meg életemben először Daciat ilyen "alaposan. Utastér, anyaghasználat, "kényelem" , a Logan méretei lenyűgözőek voltak. Mondjuk amin agyalok ,hogy a Logan-ból hátrafelé sokat nem látni. Igy oda vagy a tolatóradar , legjobb esetben a kamera is kéne. A Sandero ilyen szempontból jobb. Ez tény. De én az árazást pont fordítva csináltam volna. Nálam a Logan lenne a "drágább" alapáron. Feleségemnek is tetszettek az autók. Bár neki semmi elvárása nem volt ezen a téren. Ami fura volt ,hogy benzines Daciat nincs lehetőség ott abban a szalonban kiprobálni. Vagyis csak a 0.9TCe de azt is maximum egy Clioban. Nah úgy meg pont nem érdekel. Amúgy kíváncsiságból beültünk egy ilyen Clioba is. Furán hangzik lehet ,de nekem a Dacia sokkal jobban tetszett. Nagyobb is volt, minden szempontból.

    kelly416 Nem eszik olyan forrón azt a kását azért. Is mint irtam is csak 2021-ben tudok autót venni. :N

    Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák